O mnie

 

Nazywam się Kinga Kubiszewska. Jestem logopedą, fonoaudiologiem oraz pedagogiem specjalnym. Jestem również certyfikowanym praktykiem metody Tomatisa®, terapeutą ręki, trenerem umiejętności społecznych oraz terapeutą Empathy Dolls®.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku logopedia z fonoaudiologią na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna specjalność logopedia kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Moje doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki pracy w szkole specjalnej, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz podczas praktyk w szpitalach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach oraz gabinetach logopedycznych.

Dzięki pracy w szkole jako logopeda zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi, natomiast dużą praktykę w pracy z dorosłymi zdobyłam dzięki praktykom w czasie studiów. Praca motywuje mnie do osobistego rozwoju w zakresie logopedii oraz pedagogiki specjalnej. Nieustannie podnoszę kwalifikacje zawodowe przez udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach logopedycznych i pedagogicznych. Dodatkowo prowadzę funpage na Instagramie oraz Facebooku o tematyce logopedii.

Moja misja

Zdobyta przez to wiedza i doświadczenie pozwalają mi na indywidualne podejście do pacjenta i dobór właściwej terapii logopedycznej.

Moim głównym celem jako logopedy jest rozwijanie komunikacji, mowy i stymulowanie prawidłowej wymowy. W przypadku zaburzeń u osób dorosłych bardzo ważna jest motywacja samego pacjenta. Bardzo cenię sobie współpracę z pacjentem oraz rodzicami (rodziną), która jest jednym z najważniejszych filarów w pracy logopedy.

Umów się na konsultację u Logopedy

Nasze specjalizacje

Logopedia, jako nauka o kształtowaniu i doskonaleniu właściwej mowy ma do zaoferowania dużo więcej niż może się wydawać. Z definicji logopedia ewoluowała i obecnie oferuje znacznie więcej, zobacz jakiej pomocy można u nas szukać.

Umów się na konsultację u Logopedy

Skontaktuj się

Logopeda
ul. Brylantowa 23/2
63-100 Zbrudzewo

 

tel: 606 908 324
e-mail: gabinet@logopedasrem.pl